Atopowe Zapalenie Skóry to choroba która dotyka coraz większe grono ludzi. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte AZS. Choroba wydaje się nie uleczalna.

Przez długie lata własnych doświadczeń,  zbierania ziół eksperymentowania z ziołowym leczeniem na sobie i swojej najbliższej rodzinie znalazłam sposób praktycznie 100% wyleczenia z AZS przy pomocy mojej maści.

Moje dwoje dzieci miały  bardzo silne AZS, lekarz zapisał maści sterydowe – których nie chciałam stosować ze względu na silne skutki uboczne. Zaczęłam eksperymentować z ziołami i stworzyłam maść która w przypadku moich dzieci zlikwidowała AZS.  Maść wspomaga  naturalne mechanizmy obronne skóry.  Stosuje bezpieczne zioła i nie stwierdziłam żadnych skutków ubocznych.

Dla zainteresowanych adres mailowy – atopowezapaleniekrem@gmail.com

oraz stronę na facebooku   https://www.facebook.com/Atopowe-zapalenie-sk%C3%B3ry-krem-361735300616963/

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.