Witam wszystkich i pragne przedstawic preparat ktory jest godny uwagi kazdego z nas. Jest to CoQ10 w plynnej formie o stezeniu CoQ10 420mg w polaczeniu z NADH w 25ml ( www.q10revolution.pl ) .Preparat jest rekomendowany przez Profesorow  ktorzy brali czynny udzial w badaniach nad koenzymem z UM w Lodzi i Warszawy nie tylko . Preparat zawiera w sobie  dodatkowo olej z wiesiolka , wit B12 , D3 , K oraz NADH .Wchlanialnosc preparatu odbywa sie poprzez penetracje blony w ukladzie pokarmowym i sluzowce w 90 procentach. Warto jest wiec blizej zapoznac sie z tym preparatem gdyz osobiscie poznalem dzialanie tego preparatu kiedy zostal zastosowany u pacjentow kardiologicznych po zawalach , ablacjach , udarach mozgu , z problemami skornymi a efekty byly i sa zadziwiajace. Jak dobrze wiemy to produkty obecne na rynku w tabletkach i kapsulkach nie gwarantuja ani odpowiedniej dawki ani wchlanialnosci , tak wiec zachecam abyscie zapoznali sie z tym preparatem gdyz z pewnoscia znajdzie on rowniez zastosowanie w waszych praktykach lekarskich , gdzie dzieki niemu mozecie odnoesc niesamowite skutki w leczeniu roznych dolegliwosci i schorzen. Podaje strone internetowa gdzie mozecie zapoznac sie z tym preparatem.

www.q10revolution.pl

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.