Parent: Pozostałe

Napisane przez , dnia

Odchylenia psychiczne u młodzieży maja swoje podłoże w chorobach rodziców, dziadków. Na to nakladaja się obciążenia nabyte: szczepienia, infekcje, smog chemiczny i PEM / telefony komórkowe itp.
Diagnoza najlepsza metodą biorezonansu, a leczenie- oczyszczanie organizmu metodą KSD dr Jonaszaz Pragi. Więcej na stronach www.danmed.pl
Zapraszamy na szkolenia, najbliższe 24.10. w Warszawie.

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.