Witam,

Hashimoto miałam zdiagnozowane w 2009 roku, a od kiedy faktycznie choruję – nie mam pojęcia.

Od października 2013 jestem na diecie paleo, a w przerwie miałam trzykrotne podejście do 6 – tygodniowej diety oczyszczającej wg dr Dąbrowskiej.

W załączniku załączam moje wyniki :)

Pozostało mi jeszcze zbić TSH które jak się domyślałam, wywołuje candida, więc czeka mnie jeszcze eliminacja owoców z diety na pewien czas.

Pozdrawiam :-) walczcie o swoje zdrowie bo warto :)

Aśka

O podejściu lekarzy do diety to nawet szkoda wspominać 😛

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać
  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (1)

  1. Zdjęcie profilowe Julka Julka pisze:

    Trzymam kciuki za całe leczenie :) Uleczalna tez walczy widzę i opisuje swoje leczenie na serwisie. Ona przy Hashimoto ma dietę w postaci protokołu autoimmunologicznego, on chyba podobny jest do paleo, nie?

Comment posting has been disabled on this doc.