Tags: Kardiologia inwazyjna i nieinwazyjna

Parent: Pozostałe

Napisane przez (Mark Farrow) , dnia

Kardiologia nieinwazyjna jest podspecjalniścią kardiologii. Dzięki niej możliwe jest dokonanie oceny układu sercowo naczyniowego bez bezpośredniej ingerencji w strukturę ciało pacjenta. W tym przypadku kardiolodzy polskiej kliniki w Londynie wykorzystują następujące badania:  RTG klatki piersiowej, echokardiografię, elektrokardiografię, metodę Holtera,  elektrokardiografię wysiłkową, TK serca, a  także rezonans magnetyczny, tomografię spiralną i radioizotopowe badanie SPECT.

https://polski-lekarz.london/polska-przychodnia-londyn/

 

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.