Wyleczyłam u kilku moich znajomych grzybice stóp często bardzo rozległą za pomocą toniku który sama zblendowałam ze swoich autorskich wyciągów i suszy ziołowych . Zanim znajomi trafili do mnie kupowali apteczne specyfiki, które albo nie pomagały wcale albo pomagały tylko na krótki czas. Po użyciu mojego toniku u żadnego  znajomego nie wystąpił  nawrót grzybicy oczywiście pod warunkiem zachowania właściwego reżimu higienicznego to znaczy – zawsze wyprane czyste skarpetki, wymyte i zdezynfekowane od wewnątrz buty.

kontakt dla zainteresowanych tonikiem na facebook https://www.facebook.com/Atopowe-zapalenie-sk%C3%B3ry-krem-361735300616963/

mail – atopowezapaleniekrem@gmail.com

 

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.