Atopowe Zapalenie Skóry to choroba która dotyka coraz większe grono ludzi. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby dotknięte AZS. Choroba wydaje się nie uleczalna.

Przez długie lata własnych doświadczeń,  zbierania ziół eksperymentowania z ziołowym leczeniem na sobie i swojej najbliższej rodzinie znalazłam sposób praktycznie 100% wyleczenia z AZS przy pomocy mojej maści.

Moje dwoje dzieci miały  bardzo silne AZS, lekarz zapisał maści sterydowe – których nie chciałam stosować ze względu na silne skutki uboczne. Zaczęłam eksperymentować z ziołami i stworzyłam maść która w przypadku moich dzieci zlikwidowała AZS.  Maść wspomaga  naturalne mechanizmy obronne skóry.  Stosuje bezpieczne zioła i nie stwierdziłam żadnych skutków ubocznych.

Dla zainteresowanych adres mailowy – atopowezapaleniekrem@gmail.com

oraz stronę na facebooku   https://www.facebook.com/Atopowe-zapalenie-sk%C3%B3ry-krem-361735300616963/

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę