Witam wszystkich i pragne przedstawic preparat ktory jest godny uwagi kazdego z nas. Jest to CoQ10 w plynnej formie o stezeniu CoQ10 420mg w polaczeniu z NADH w 25ml ( www.q10revolution.pl ) .Preparat jest rekomendowany przez Profesorow  ktorzy brali czynny udzial w badaniach nad koenzymem z UM w Lodzi i Warszawy nie tylko . Preparat zawiera w sobie  dodatkowo olej z wiesiolka , wit B12 , D3 , K oraz NADH .Wchlanialnosc preparatu odbywa sie poprzez penetracje blony w ukladzie pokarmowym i sluzowce w 90 procentach. Warto jest wiec blizej zapoznac sie z tym preparatem gdyz osobiscie poznalem dzialanie tego preparatu kiedy zostal zastosowany u pacjentow kardiologicznych po zawalach , ablacjach , udarach mozgu , z problemami skornymi a efekty byly i sa zadziwiajace. Jak dobrze wiemy to produkty obecne na rynku w tabletkach i kapsulkach nie gwarantuja ani odpowiedniej dawki ani wchlanialnosci , tak wiec zachecam abyscie zapoznali sie z tym preparatem gdyz z pewnoscia znajdzie on rowniez zastosowanie w waszych praktykach lekarskich , gdzie dzieki niemu mozecie odnoesc niesamowite skutki w leczeniu roznych dolegliwosci i schorzen. Podaje strone internetowa gdzie mozecie zapoznac sie z tym preparatem.

www.q10revolution.pl

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę