Fascynaci tej metody uważają, że cudowna mieszanka cytryny i sody oczyszczonej daje efekty nawet 10.000 razy lepsze niż chemioterapia.

Skąd to pozytywne nastawienie?

Cytryna jest bardzo skutecznym środkiem antybakteryjnym, antygrzybicznym i antynowotworowym, jest bardzo skuteczna w przypadku torbieli i guzów, co najważniejsze metoda ta została sprawdzona na 12 rodzajach nowotworów potwierdzając swoja skuteczność. Cytryna stosowana jest przeciwko pasożytom wewnętrznym oraz robakom,  jest silnym środkiem antydepresyjnym redukując stres, kryzysy nerwowe. Wpływa także na regulacje ciśnienia krwi.

Soda w tej terapii powoduje normalizację pH co mobilizuję organizm do zmian na lepsze.

Leczenie sokiem z cytryny i sodą oczyszczona stosujemy jedynie w przypadku nowotworów, kuracja ta nie ma innego ogólnego wpływu na zdrowie- główną jej zasługa jest po prostu niszczenie komórek rakowych.

Cytryna stosowana w tej terapii powinna być ekologiczna, wolna od chemikaliów i innych szkodliwych substancji, ponieważ cytryna organiczna jest około 100 razy bardziej skuteczna niż ta uprawiana z pomocą oprysków i nawozów.

Jak dawkujemy sok z cytryną z sodą oczyszczoną?

Codziennie wypijamy dwie łyżeczki soku z cytryny z połową łyżeczki sody oczyszczonej.

Jeżeli chcemy wspomóc, bądź w ogóle wyeliminować leczenie farmakologiczne przy chorobie nowotworowej warto przeczytać inne wpisy dotyczące naturalnego leczenia nowotworów na naszej stronie internetowej.  W kategorii choroby nowotworowe znajdują się opisy leczenia z udziałem leku o nazwie Adepend w małych dawkach, ale także można przeczytać o terapii Gersona gdzie wspomaganie zdrowia odbywa się za pomocą m.in. sokoterapii. Kategoria ta jest zbiorem wszelkich metod leczenia nowotworów, które zostały dodane przez zwykłych użytkowników, ale także i lekarzy i terapeutów.

Ponadto warto zajrzeć do historii leczenia użytkowników gdzie poczytać można o doświadczeniach innych osób oraz opisać tam także swoje doświadczenia, nawet nieskutecznych metod- takie opinie również są cenne. Swoją historię leczenia można stale edytować, by na bieżąco przedstawiać (nawet anonimowo) stan swojego zdrowia oraz wymieniać się informacjami z innymi użytkownikami.

Źródło informacji:

http://www.healthy-holistic-living.com/lemon-baking-soda-miraculous-combination.html

http://www.secretlyhealthy.com/lemon-and-baking-soda-miraculous-combination/

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Attachments

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę