Działanie tej substancji jest bardzo szerokie- stwierdzono, że optymalna ilość w organizmie zmniejszy o połowę ryzyko zachorowania na nowotwór, dlatego jeżeli chcemy stosować naturalne leczenie nowotworów, warto o niej pamiętać.

JJaka to substancja? Kalcyferol, czyli witamina D!

Witamina D zwiększa apoptozę, czyli inaczej samodestrukcję zmutowanych komórek, a przecież to one przyczyniają się do powstawania wielu chorób, ponadto zmniejsza namnażanie się komórek rakowych i przerzutów.

Jak witamina D działa na inne choroby?

Witamina D potrafi wpływać na 1/10 naszych genów, stąd tak szerokie spektrum jej działania, stanowi ona coś w rodzaju klucza do DNA praktycznie każdej komórki człowieka. Witamina D jest odpowiedzialna za zmniejszenie dolegliwości astmatycznych, uelastycznia żyły i naczynia krwionośne, chroni przed zawałami, udarami mózgu, działa jak naturalny antybiotyk i zwiększa odporność. Wysoki poziom witaminy D zmniejsza zachorowalność na grypę i przeziębienia. Ponadto substancja ta przeciwdziała depresji, chorobie Azheimera i powoduje detoksykacje mózgu.

Jak stosować witaminę D?

Najlepiej w formie naturalnej czyli wystawiając się na promienie słoneczne- wystarczy jedynie około 15 minut dziennie z ciałem odkrytym w 40% powierzchni ciała aby uzyskać optymalną dzienną dawkę. Niestety witaminę D z trudem znajdziemy w pożywieniu. Aby dostarczyć poprzez pożywienie takiej ilości witaminy D, powinniśmy wypić 100 szklanek mleka. Alternatywę do opalania może stanowić jedynie tran. W miesiącach jesienno- zimowych warto uzupełniać powyższą witaminę np. poprzez cholekalcyferolu, czyli witaminę D3.

W chorobach nowotworowych, w szczególności gdy stosujemy naturalne leczenie nowotworów, witamina D powinna być suplementem obowiązkowym. Najczęstszymi nowotworami nowotworami są nowotwory płuc, ale także ważne są nowotwory gruczołu krokowego,  rak żołądka, występujący bardzo często u kobiet rak piersi oraz rak jelita grubego. W Polsce statystyki obrazują, że z powodu choroby nowotworowej umiera rocznie 80 tysięcy ludzi rocznie, dlatego alternatywne leczenie nowotworów płuc, bądź naturalne leczenie raka piersi nie jest już rzadkością.  Pacjenci coraz częściej łączą leczenie farmakologiczne nowotworów z leczeniem alternatywnym by zwiększyć swoje szanse w walce z rakiem.

 

Dodaj swoją historię walki z chorobą- opisz metody które poprawiły Twoje samopoczucie bądź też przyniosły Ci same negatywne konsekwencje leczenia. Wszystkie opinie są cenne.

 

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę