Jak naturalnie leczyć choroby nowotworowe– oto jest pytanie! Okazuje się, że rozwiązanie może być bliżej niż nam się wydaje.

Z pestek wielu owoców (np.moreli) można wyizolować substancję czynną, znaną pod nazwami wit. B17 oraz amygdaliną lub letril.

Już w latach 50 tych Dr. Krebs wysunął wniosek, że stopniowe wyłączanie z diety witaminy B17, które nastąpiło na skutek zmian żywieniowych ma wpływ na ostry wzrost zachorowania na choroby nowotworowe.

Witamina B17 występuje głównie w pestkach roślin owocowych i jest to kolejnym powodem dla którego warto sięgać po morele, brzoskwinie, wiśnie, jabłka i śliwki. Często odstraszającym faktem przemawiającym za tym by nie spożywać pestek jest śladowa zawartość w nich związków cyjanku- nie zapominajmy jednak, że jest ich tak mało, że nie są w stanie wywołać zatrucia, dlatego nie stanowi to problemu przy leczeniu nowotworów, np. tak bardzo popularnego nowotworu trzustki, ale także i innych: nowotworu płuc czy raka jelita grubego.

Witamina B17 jest nieszkodliwa dla zdrowych tkanek z prostego powodu: każda molekuła B 17 zawiera 1 jednostkę cyjanku, 1 jednostkę benzaldehydu i 2 jednostki glukozy(cukru) ‘zamknięte’ razem. Po to, aby cyjanek mógł stać się niebezpieczny trzeba najpierw  „otworzyć’ molekułę” i go uwolnić, trick którego jest w stanie dokonać jedynie pewien enzym, zwany beta-glucosidase, który jest obecny w ciele ludzkim w maleńkich ilościach przy czym jego ilość znacznie wzrasta do znacznych ilości (stukrotne wyższych) tylko w jednym miejscu- w siedlisku złośliwego narośla rakowego. Tak więc cyjanek bywa jedynie jakby „otwierany” w miejscu, gdzie znajduje się rak, z drastycznymi efektami, które całkowicie niszczą komórki rakowe, ponieważ benzaldehyd „otwiera” się w tym samym czasie. Benzaldehyd jest śmiertelnie niebezpieczną trucizną, która wówczas działa łącznie z cyjankiem, wytwarzając truciznę sto razy silniejszą, niż każdy z nich z osobna. Połączony efekt tych związków na komórki rakowe najlepiej pozostawić wyobraźni. A co z niebezpieczeństwem dla reszty komórek ciała? Inny enzym, rhodanese, zawsze obecny w dużo większych ilościach niż „otwierający” enzym beta-glucosidase w zdrowych komórkach, posiada prostą zdolność kompletnego rozdrobnienia i przetworzenia zarówno cyjanku jak i benzaldehydu w produkty korzystne dla zdrowia. Jak można przewidzieć, komórki rakowe nie zawierają w ogóle rodanezu- i to pozostawia je kompletnie na łasce tych dwu niebezpiecznych trucizn.

Pestka z moreli zawiera witaminę B17, która leczy nowotwór w 100% przypadków, nawet jego najbardziej złośliwe odmiany  przykładowo nowotworu jajnika czy raka skóry– twierdzi dr Ernesto Corntrerasa, który w swojej klinice wyleczył z nowotworów wiele tysięcy pacjentów

Lecznicze działanie B17 opisywano już w egipskich papirusach sprzed 5000 lat,  proponując użycie wody migdałowej do leczenia nowotworów skóry. Podobne zapiski o stosowaniu gorzkich migdałów pochodzą z Chin sprzed 4500 lat. Szacuje się, że od tego czasu około 100 tys. chorych na raka wyleczonych zostało letrilem, czyli wit. B17.  Skuteczne działanie witaminy udowodniono w niezależnych badaniach w ponad 20 krajach, zarówno w przypadku ludzi oraz zwierząt. Skuteczność wyleczeń sięga prawie 100%, jednak pod warunkiem,  że pacjent wcześniej nie został osłabiony naświetlaniem czy tzw. „chemią”. Jednym z najbardziej znanych współczesnych  ośrodków leczących letrilem  jest meksykańska klinika dra Ernesto Contrerasa Rodrigueza.

Ponieważ B17 jest skuteczna oraz tania, szybko stała się solą w oku instytucji powiązanych z koncernami farmaceutycznymi.  Witamina jest naturalną substancją, tak samo jak zioła. Nie można jej opatentować, więc nie można na niej zarobić i to stanowi największy problem- można natomiast na niej jedynie stracić. Gdyby ludzie dowiedzieli się masowo, że B17 leczy raka, przemysł farmakologiczny poniósłby gigantyczne straty z powodu zaniechania chemioterapii, która stanowi gigantyczny przychód. Skończyłyby się nie tylko zyski ze sprzedaży chemii, ale również nie byłoby przyzwolenia na potężne dotacje na wieczne badania i dopłaty do leków. Nic więc dziwnego, że losy B17 to tajemnicza historia pełna przemilczeń, zastraszeń i histerii zamiast rzetelnej naukowej dyskusji.

Czytając na temat alternatywnych metod leczenia nowotworów powinniśmy również przeczytać inne artykuły, m.in. na temat terapii Gersona, lub cudownych właściwości witaminy C, które wnoszą wiele bardzo cennych informacji przy kompleksowym leczeniu nowotworów. Należy mieć świadomość, że nowotwory płuc, nowotwory prostaty i rak jelita grubego i pęcherza moczowego to najczęstsze nowotwory występujące u mężczyzn. Kobiety najczęściej zapadają na nowotwory: piersi, raka jelita grubego, płuc, trzonu macicy, jajnika, szyjki macicy, nerki, żołądka oraz tarczycy. Leczenie wszelkich nowotworów można wspomagać leczeniem naturalnym, które zebrane są w kategorii: choroby nowotworowe.

Ponadto jest możliwość dzielenia się własnymi opiniami i doświadczeniami (nawet tymi nieskutecznymi, które są równie ważne) oraz czytania osobistych historii użytkowników.

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę