Kwas askorbinowy (witamina C) ma niezwykłe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Stosowanie konwencjonalne terapii antynowotworowej wiąże się bardzo często z poważnymi lub co najmniej uciążliwymi konsekwencjami. przyczynia się to do poszukiwania alternatyw do obecnego leczenia.

Zastosowanie witaminy C w leczeniu raka ma już bardzo długa historię, ponieważ idea ta narodziła się już w roku 1960 i została wsparta badaniami Camerona.

Badania wykazały, że duże farmakologiczne dawki witaminy C (większe lub równe 10 gramom dziennie) podawane doustnie lub drogą pozajelitową zapewniają większy komfort życia chorym.

Podobne wyniki badań uzyskali Japońscy naukowcy odnotowując znaczne wydłużenie średniego czasu przeżycia u pacjentów z nowotworami złośliwymi, którym podawany był kwas askorbinowy.

Obserwacje poczynione przez kolejnego naukowca (Verrax’a) jednak wykazały, że istotne ma znaczenie podawanie witamina C, ponieważ podawana pozajelitowo przynosi znacząco większe korzyści niż doustnie. Badania wykazały, że podawanie doustne nie pozwala na otrzymanie wyższych stężeń witaminy C we krwi, dlatego warto witaminę stosować w formie dożylnej, najlepiej jak w badaniach Camerona w dawce 10 gramów dziennie.

Poniższy załącznik wydaje się być lekarstwem na skuteczne leczenie chorób nowotworowych oraz przynajmniej minimalizację skutków ubocznych.

Poniższą terapię można stosować równocześnie z  konwencjonalną chemioterapią i radioterapią oraz innymi substancjami aktywnymi. Warto tutaj zachować rozwagę.

O innych metodach leczenia można przeczytać również w kategorii choroby nowotworowe, gdzie znaleźć można artykuły o Naltrexonie, czyli leku znanego również pod nazwą Adepend w małych dawkach, wit. B17 oraz wiele innych.

Zachęcam również do zamieszczania swoich historii leczenia, nawet jeżeli są nieskutecznie, ponieważ wszystkie te informacje zawsze są bardzo przydatne dla innych czytelników, a zamieszczony wpis można stale edytować.

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę