Parent: Pozostałe

Napisane przez , dnia

Odchylenia psychiczne u młodzieży maja swoje podłoże w chorobach rodziców, dziadków. Na to nakladaja się obciążenia nabyte: szczepienia, infekcje, smog chemiczny i PEM / telefony komórkowe itp.
Diagnoza najlepsza metodą biorezonansu, a leczenie- oczyszczanie organizmu metodą KSD dr Jonaszaz Pragi. Więcej na stronach www.danmed.pl
Zapraszamy na szkolenia, najbliższe 24.10. w Warszawie.

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę