Tags: Kardiologia inwazyjna i nieinwazyjna

Parent: Pozostałe

Napisane przez (Mark Farrow) , dnia

Kardiologia nieinwazyjna jest podspecjalniścią kardiologii. Dzięki niej możliwe jest dokonanie oceny układu sercowo naczyniowego bez bezpośredniej ingerencji w strukturę ciało pacjenta. W tym przypadku kardiolodzy polskiej kliniki w Londynie wykorzystują następujące badania:  RTG klatki piersiowej, echokardiografię, elektrokardiografię, metodę Holtera,  elektrokardiografię wysiłkową, TK serca, a  także rezonans magnetyczny, tomografię spiralną i radioizotopowe badanie SPECT.

https://polski-lekarz.london/polska-przychodnia-londyn/

 

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę