Wyleczyłam u kilku moich znajomych grzybice stóp często bardzo rozległą za pomocą toniku który sama zblendowałam ze swoich autorskich wyciągów i suszy ziołowych . Zanim znajomi trafili do mnie kupowali apteczne specyfiki, które albo nie pomagały wcale albo pomagały tylko na krótki czas. Po użyciu mojego toniku u żadnego  znajomego nie wystąpił  nawrót grzybicy oczywiście pod warunkiem zachowania właściwego reżimu higienicznego to znaczy – zawsze wyprane czyste skarpetki, wymyte i zdezynfekowane od wewnątrz buty.

kontakt dla zainteresowanych tonikiem na facebook https://www.facebook.com/Atopowe-zapalenie-sk%C3%B3ry-krem-361735300616963/

mail – atopowezapaleniekrem@gmail.com

 

Serwis www.nieuleczalni.pl zawiera bazę metod leczenia stworzoną na kształt „Wikipedii”, ponieważ chcemy aby metody były dodawane (a większość także i edytowana) przez wszystkie osoby interesujące się zdrowiem.
Dlatego też Nieuleczalni.pl jest przestrzenią dla zwykłych osób korzystających z różnych metod leczenia, ale także dla specjalistów, lekarzy i terapeutów.
W serwisie możesz przeczytać

  • osobiste historie użytkowników odnoszące się do ich reakcji i opinii na temat danego leczenia
  • opracowania łącznie z naukowymi wynikami badań pod którymi podpisują się najlepsi specjaliści z całego świata.

Poszukując konkretnych zagadnień skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej, pomoże ona odnaleźć wszelkie treści o poszukiwanej przez Ciebie tematyce.
Jeżeli masz ochotę dodać swoją osobistą historię lub metodę leczenia jakiejś choroby, skorzystaj z przycisku „dodaj” który znajduje się także na stronie głównej serwisu.

Discussion (0)

There are no comments for this doc yet.

Comment posting has been disabled on this doc.

Miejsce na twoją reklamę